UTRZYMANIE CZYSTOŚCI

foto3

Pozwól sobie na odrobinę relaksu podczas gdy my zadbamy przedewszystkim o twój spokój. Dzięki nam pochwalisz się schludnymi wnętrzami oraz zaoszczędzisz czas, środki i energię, które mozesz przeznaczyć na rozwijanie własnych proejktów. Pomozemy Ci stworzyć przyjemną atmosferę pracy, która wpłynie na samopoczucie i kreatywność twoich pracowników.
Specjalizaujemy się w profesjonalnym utrzymaniu czystości wszystkich powierzchni wnętrza i zewnetrza wszelkiego rodzaju obiektów użyteczności publicznej, instytucji oraz obiektów biurowych.

Ceny za sprzątanie ustalane są zawsze indywidualnie w zależności od metrażu do sprzątania, ilości dni oraz zakresu prac, które przekładajq się bezpośrednio na ilość czasu, potrzebnego do wysprzątania danego obiektu (roboczogodziny).

postaw NA JAKOŚĆ

Nasze usługi wykonujemy dyskretnie i w dogodnych dla Ciebie godzinach, dostosowując swój grafik do twojego planu dnia. Zapewnimy środki czystości, urządzania i sprzęt najwyższej jakości, dzięki czemu nie musisz zaprzątać sobie tym głowy. Szczycimy się 100% frekwencją naszych pracowników. Posiadamy wykwalifikowanych pracowników godnych zaufania, najlepsze na rynku urządzenia oraz ubezpieczenie OC w zakresie prowadzonej działalności gwarantując Ci wykonanie usługi na najwyższym poziomie.

Wykonamy dla Ciebie:

sprzatanie_1
CAŁODZIENNY SERWIS SPRZĄTAJĄCY

Zapewniamy całodobową obsługę obiektów. Wykonujemy wszelkie prace zwiazane z utrzymaniem czystości. Świadczymy profesjonalne i rzetelne usługi porządkowe.

sprzatanie_2
SPRZĄTANIE POWIERZCHNI BIUROWYCH KAŻDEGO TYPU

Przed rozpoczęciem współpracy dla każdego obiektu dobierane są środki chemiczne, które będą najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze dla czyszczonych powierzchni.

sprzatanie_3
MYCIE OKIEN I ELEWACJI METODĄ ALPINISTYCZNĄ

Usługa realizowana w budynkach wielokondygnacyjnych niezależnie od materiału z jakiego wykonane jest okno. Dysponujemy doświadczonym i odpowiednio przeszkolonym personelem

sprzatanie_4
MYCIE OKIEN ZESPOLONYCH DWUSTRONNIE DOSTĘPNYCH OD WEWNĄTRZ

Podejmujemy się mycia okien wykonanych z każdego materiału. Posiadamy odpowiednie środki czystości i przeszkolonych pracowników.

sprzatanie_5
PRANIE WYKŁADZIN I TAPICERKI MEBLOWEJ

Usługa prania wykładzin i tapicerki meblowej wykonywana przy użyciu profesjonalnych maszyn czyszczących. Czyścimy każdy rodzaj materiału.

sprzatanie_6
ZABEZPIECZENIE PODŁÓG I ELEMENTÓW DREWNIANYCH

Czyszczenie i konserwacja przy użuciu specjalistycznych środków

sprzatanie_7
ZABEZPIECZENIE PODŁÓG WARSTWAMI OCHRONNYMI

Czyszczenie podłóg kamiennych i z tworzyw sztucznych za pomocą specjalistycznych preparatów przedłużających trwałość czyszczonych powierzchni.

sprzatanie_8
DEZYNSEKCJĘ, DEZYNFEKCJĘ I DERATYZACJĘ

wdrażamy procedury ochronne przed szkodnikami zgodnie z systemami GHP, GMP i HACCP, które zapewnią Państwu bezpieczeństwo

sprzatanie_9
ODŚNIEŻANIE DACHÓW

Usługa realizowana w sezonie zimowym, w okresie długotrwałych opadów śniegu, w celu usunięcia odciążenia dachu budynku.

Powrót to Strony Głównej